Matka Boska z TVN


Dorota Wellman przyjechała do nas na zaproszenie Klubu Bialcon, aby promować swoją nową książkę „Ja nie mogę być modelką?”. W swojej książce Wellman udowadnia, że każda z nas bez względu na rozmiar, czy wiek może wyglądać modnie i elegancko. W stylowym poradniku modowym pani Dorota pokazuje również jak każda z nas może odnaleźć w sobie piękno.

Na spotkaniu z bialczankami dziennikarka podobnie jak w książce próbowała przekonać Polki, że nawet nie mając figury modelki można wyglądać dobrze. Najważniejsze jest, jak mówi autorka, żeby uwierzyć w siebie, a dzięki pewnym stylistycznym trikom można zatuszować niedoskonałości. Sama zresztą używa tych modowych sztuczek, aby pokazać to co ma w sobie najlepsze, a ukryć te mniej atrakcyjne części ciała.

Dziennikarka przekonuje, że jej książka przeznaczona jest dla każdej kobiety niezależnie od wieku, rozmiaru ubrania, czy zasobności portfela.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza