Porozumienie z "Darami Natury"

To dla nas bardzo ważne, że możemy wesprzeć stowarzyszenie, działające na rzecz dzieci i młodzieży autystycznej. W prowadzonym przez nas Ziołowym Zakątku i ogrodzie botanicznym ,zawsze będzie miejsce dla naszych nowych przyjaciół. Zapraszamy na wspólne lekcje i dobrą zabawę, mówi Mirosław Angielczyk, właściciel firmy Dary Natury.

Anna Chwałek, prezes Stowarzyszenia „Wspólny Świat” nie kryła radości. Bardzo się cieszymy, że wiodąca na rynku firma zielarska, rozpoczyna z nami współpracę na tak szeroką skalę. Liczę na to, że w tak innowacyjny sposób, uda nam się zebrać fundusze z 1% nie tylko z terenów części województwa lubelskiego, ale z całej Polski. Stoimy u progu budowy Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem, przy takim wyzwaniu, każda forma wsparcia będzie dla nas wielce potrzebna. Dziękuję Panu Mirosławowi Angielczykowi za okazane serce i rozpoczętą współpracę.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza