Potrójne szczęście rodziców


Lena, Laura i Nina sprawiły niepsodziankę swoim rodzicom. Dziewczynki urodziły się bowiem przedwcześnie w 31 tygodniu ciąży. Natychmiast po narodzeniu trafiły pod opiekę ordynatora neonatologii Riada Haidara. Uśmięchnięty ordynator oddziału z dumą opowiada o narodzianch trzech dziewczynek.

Doktor nie ukrywa, że poród był trudny. Tuż po urodzeniu trojaczki miały problemy z oddychaniem, poddano je resuscytacji. Dzięki sprzętom z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy akcja była bardzo udana. Dziewczynki ważą łącznie około 3 kg, ich stan jest na razie ciężki, ale stabilny. Cały personel oddziału neonatologicznego bialkiego szpitala jest spokojny o los dziewczynek. Obecnie dziewczynki przebywają w inkubatorach i podłączone są do respiratorów. Trzy małe damy sprawiły niecodzienny prezent gwiazdkowy swoim rodzicom.

Szczęśliwymi rodzicami zostali Aneta i Wojciech Jakoniukowie, którzy pochodzą spod Łosic. pochodzą spod Łosic i maja już dwóch synów. Szczęśliwy i dumny tata nie chciał jednak zdradzić tajemnicy poczęcia córek. Narodziny trojaczków to rzadkość. W bialskim szpitalu to dopiero 3 lub 4 taki przypadek. Wczorajsze narodziny to pierwszy w tym roku przypadek ciąży mnogiej w szpitalu. Maluchy spędzą święta w szpitalu.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza