Komendant jechał na gazie


To już drugi komendant SM mianowany przez byłego burmistrza Artura Grzyba, który ma problem z alkoholem. W mijającym roku w sądzie zapadły wyroki dotyczące Mirosława M., byłego komendanta SM. Uznano go winnym picia piwa w sklepie, znieważenia interweniujących policjantów i publicznego używania nieprzyzwoitych słów.

Przypomnijmy, że wiosną 2013 roku policjanci otrzymali anonimowy telefon, że w jednym ze sklepów komendant SM pije piwo. Mirosław M. nie chciał przyjąć mandatu ani nawet się wylegitymować. Zdążył za to obrazić funkcjonariuszy.

Początkowo komendant szedł w zaparte i wszystkiemu zaprzeczał. Jednak już w grudniu 2013 roku zapadł pierwszy nieprawomocny wyrok w jego sprawie. Ostatecznie komendant dwukrotnie został ukarany grzywną.

Mirosław M. złożył wypowiedzenie i z końcem grudnia 2013 roku pożegnał się ze stanowiskiem. Czy w grudniu 2014 roku zakończy się kariera jego następcy?

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza