Biała Orkiestra Podlaska znowu koncertuje

W skład grupy wchodzą lokalni muzycy, kórzy dali się poznać jako profesjonaliści w swoim fachu. Zespół powstał dwa lata temu z inicjatywy Mariusza Michalczuka, który do przedsięwzięcia zaangażował swoich przyjaciół i znajomych.

Biała Orkiestra Podlaska powstała pod wpływem impulsu, którego celem miała być pomoc potrzebującym dzieciom. Ich pierwszy występ, na którym  zaśpiewali kolędy i pastorałki ropoczął cykl koncertów charytatywnych w trakcie których zbierane były pieniądze na kolonie dla dzieci z ubogich rodzin. Przez te dwa lata działalności zespół zagrał wiele takich koncertów.

Muzycy grali w kościołach, na 20 finale WOŚP, Bialcon Club oraz w Veronie. Już za kilka dni Białą Orkiestrę Podlaską będzie można usłyszeć ponownie. 7 stycznia muzycy  zagrają pierwszy w tym roku koncert charytatywny w Bialcon Club. Tym razem muzycy podczas swoich występów będą zbierać pieniądze na dofinansowanie wypoczynku zimowego dzieci z ubogich rodzin.  

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza