Spora dawka wrażeń estetycznych

9 stycznia Klub Kultury Scena  w samo południe zaprasza przedszkolaków i  uczniów szkół podtsawowych na przedstawienie obrzędowe pt. „Jasełka”, kóre zaprezentują przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego nr 15. 

11 stycznia po raz 23 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od godziny 7.30 do 21 na Placu Wolności odbęda się koncerty i aukcje związane ze zbiórką pieniędzy na rzecz Fundacji WOŚP. 

W styczniu BCK zaprasza również na cotygodniowe artystyczne czwartkowe spotkania. Na najblizszym spotkaniu artystycznym, kóre odbędzie się 15 stycznia w sali widowiskowej przy ul. Brzeskiej zaprezentują się grupy kolędnicze, zobaczymy także najlepsze widowiska związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

W następny czwartek 22 stycznia w ramach spotkań BCK zaprasza na Koncert Noworoczny w wykonaniu młodych artystów z Bialskiego centrum Kultury. Koncert odbedzie się o godz. 17 w sali widowiskowej. 

Mamy też dobrą wiadomość dla kolekcjonerów z powiatu bialskiego. 18 stycznia w niedzielę odbedzie się Giełda Staroci organizowana przez Bialski Klub Kolekcjonera. 

 

29 stycznia scenę Bialskiego Centrum Kultury zdominuje taniec. Tancerze ze studia Dance Academy oraz wokaliści Zespołu Chwilka zaprezentują się na scenie BCK w spektaklu pt. „Kraina śniegu”. Pierwszy spektakl odbędzie się o godz. 9.30, drugi natomiast o 11.30. 

Oprócz przedstawień i widowisk BCK w styczniu przygotowało również szereg wystaw. 5 stycznia o godz. 18 w Galerii Podlaskiej odbędize się wernisaż grafik Kazimierza Babkiewicza.

9 stycznia Galeria zaprasza na wystawę malarstwa Jolanty Caban. Obie wystaawy będzie można ogladać w galerii do 5 lutego. 

7 stycznia w Klubie Kultury Scena odbędzie się wystawa pokonkursowa Kart Świątecznych.

15 stycznia w KK Eureka odbędzie się wystawa prac dzieci z koła plastycznego Lazurowy Kot pt. „Cztery pory roku-Zima”.

23 stycznia BCK zaprasza na wystawę poplenerową Podlaski Przełom Bugu 2014. 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza