(W)Biegli w Nowy Rok

1 stycznia na trasie noworocznego biegu stawiło się 70 biegaczy. Nie odstraszyła ich panująca na dworze odwilż, ani miejscami pokryta lodem ścieżka rowerowa. Do pokonania mieli 5 km wraz z nawrotką.

Trasa biegła wzdłuż drogi E30, przez Styrzyniec, Sławacinek Nowy i Porosiuki. Noworoczny bieg powoli staje się bialską tradycją. Zainicjowana trzy lata temu przez klub „Biała Biega” akcja z roku na rok ma coraz więcej zwolenników, którzy w ten sposób propagują aktywny sposób na wejście w nowy rok.  Na trasie obok biegaczy pojawiła się również około 10 ososbowa grupka entuzjastów nordic walking.

Zwycięzcą biegu został Jakub Piech, który pięciokilometrową trasę pokonał w niecałe 19 minut, 22 sekundy później na metę przybiegł Paweł Siejko, a z czasem 19:40 zameldował się Adam Sweklej.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza