Szpotkanie na szczycie

„Jestem pod ogromnym wrażeniem Państwa przedsięwzięcia i determinacji. To właśnie dzięki takim stowarzyszeniom jak „Wspólny Świat”, środowiska lokalne mają zaspokojone swoje potrzeby, a samorząd terytorialny zyskuje znakomitego partnera w realizacji zadań własnych. Będę Wam kibicować w realizacji tego pięknego celu budowy Centrum i już dziś deklaruję możliwe wsparcie.” – powiedziała podczas spotkania, Prezes PFRON Teresa Hernik.

 

Anna Chwałek, która przewodniczyła bialskiej delegacji, nie kryła zadowolenia „Zyskanie tak wartościowego partnera w osobie Pani Prezes PFRON Teresy Hernik, to dla nas wielka rzecz. Już podczas spotkania, uzyskaliśmy cenne wskazówki ,skąd możemy pozyskać fundusze i na co zwrócić szczególną uwagę. Pani Prezes zadeklarowała też wsparcie instytucjonalne naszego projektu oraz listy rekomendujące, które z pewnością pomogą nam w dalszych działaniach. Bardzo się cieszymy, że do takiego spotkania doszło i że okazało się ono tak owocne.”

Przypomnijmy, że Stowarzyszenie pozyskało od miasta działkę i budynek po byłym Zajeździe „U Radziwiłła”. Dodatkowo, posiada też wstępną koncepcję architektoniczną i funkcjonalną, przyszłego Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem. Teraz projekt będzie w najbliższym czasie uszczegóławiany tak, by spełniał wszystkie normy niezbędne w kwestii ubiegania się o fundusze unijne.

Władze Stowarzyszenia „Wspólny Świat” nie ustają w poszukiwaniu sponsorów i osób dobrej woli, które zechcą projekt budowy Centrum wesprzeć. To wyjątkowe przedsięwzięcie w skali kraju i tak bardzo potrzebne podopiecznym Stowarzyszenia.

W spotkaniu, Stowarzyszenie „Wspólny Świat” reprezentowały: Anna Chwałek , Prezes Stowarzyszenia, Marta Łukowska-Almaszy, Dyrektor Ośrodka Terapii, Ewa Chamicewicz, specjalistka ds. pozyskiwania funduszy oraz Katarzyna Turosieńska-Durlik, specjalista ds. PR.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza