Babciu, dziadku nie daj się !

Nieznany sprawcy dzwoniąc na telefon stacjonarny 67-letniej mieszkanki gminy Kodeń, podał się za jej syna, informując, że jest sprawcą wypadku drogowego. Rozmówca stwierdził, że aby polubownie załatwić sprawę będzie musiał wpłacić kwotę 80 000 zł.

Wersję tą potwierdzili w rozmowie, znajdujący się rzekomo razem z „synem”, policjant i prokurator. Pokrzywdzona nie dysponując taką kwotą, stwierdziła, iż posiada obecnie 10 000 zł, które przekazała wysłanemu do jej miejsca zamieszkania “kurierowi”. Po zdarzeniu, w późniejszej rozmowie z synem stwierdziła, iż do żadnego wypadku z jego udziałem nie doszło.

Niestety, apele Policji i rozgłos medialny nadawany takim zdarzeniom, nie docierają jak widać do wszystkich. Chrońmy swoich najbliższych, rodziców, dziadków, i uczulajmy na działających w ten sposób przestępców.

Policjanci będą kontynuować akcję prewencyjną i bezpośrednio, poprzez dzielnicowych, docierać do osób potencjalnie zagrożonych takimi przestępstwami. 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza