Koniec czy nowy początek ?

Od początku swojego istnienia pismo budziło wiele kontrowersji. Z jednej strony ładne opakowanie oraz bezpłatna dostępność, z drugiej strony ogromne pieniądze wydawane na druk kolejnych nakładów oraz ogromne wynagrodzenie dla redaktora naczelnego. Dlatego też duża część mieszkańców uważała, że wydawanie takiego pisma jest nieopłacalne i niepotrzebne, szczególnie, że magistrat inwestował pieniądze w pismo poświęcone cakowicie bialskiej kulturze i skierowany był tylko do konkretenej grupy odbiorców. 

Podczas ostatniej konferencji prasowej zapytany o dlaszy los Pryzmatu prezydent Stefaniuk potwierdził informację, że styczniowy numer pisma był już ostatnim gdyż skończyła się umowa, a magistrat nie podpisał kolejnej. Prezydent powiedział również, że uważa iż wydawanie Pryzmatu należy do Bialskiego Centrum Kultury. Jeśli BCK znajdzie pieniądze i zechce wydawać pismo w takiej lub innej formie to Pryzmat może nadal pojawiać się w mieście. 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza