Znani dla “Wspólnego Świata”.

To zawsze cieszy, gdy ktoś dobrze i ciepło wypowiada się o naszym Stowarzyszeniu. Tym bardziej jest to miłe, kiedy osoby znane dobrze o nas mówią i pozdrawiają. Teraz, w okresie kampanii 1% każda forma wsparcia jest nam potrzebna, bo pozwala dotrzeć do szerszego grona odbiorców, czyli potencjalnych darczyńców. Za każde dobre słowo i wsparcie w tym miejscu serdecznie dziękuję. – powiedziała Anna Chwałek, Prezes Stowarzyszenia „Wspólny Świat”.

Wśród osób przekazujących pozdrowienia dla „Wspólnego Świata” można odnaleźć aktorkę Renatę Dancewicz, Zespół „Wilki”, dziennikarza i publicystę Jacka Żakowskiego, byłego Ministra Sportu Mirosława Drzewieckiego. Osoby te, zanim złożyły swoje podpisy, zapoznawały się ze statutową działalnością Stowarzyszenia i bardzo ją doceniały.

Katarzyna Turosieńska-Durlik

Specjalista ds. PR

Stowarzyszenie “Wspólny Świat” 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza