Nowy człowiek prezydenta

Nowy doradca prezydenta Dariusza Stefaniuka to człowiek z doświadczeniem. Pracował w kancelarii premiera Jerzego Buzka, był sekretarzem stanu i wiceszefem kancelarii rady ministrów za czasów Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego. Doradzał  ministrowi kultury, Michałowi Kazimierzowi Ujazdowskiemu, w czasach rządów PiS.

Piotr Tutak ma również dośwadczenie w pracy w samorządzie trytorialnym. Ponad dwa lata pracował w Urzędzie Miasta w Krakowie. Na razie przyszły szef gabinetu prezydenta przygląda się strukturze urzędu i organizacji poszczególnych wydziałów. Jak sam przyznaje chciałby pomóc prezydentowi Stefaniukowi w jego planach rozwoju naszego miasta.

Niebawem zostanie ogłoszony konkurs na stanowisko dyrektora gabinetu prezydenta, w którym nowy doradca zamierza wystartować. 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza