Biegowy weekend nad Bugiem

Impreza miała na celu promować aktywny tryb życia, zdrową kuchnię oraz  nadbużańskie tereny, które ciągle jeszcze są nie odkryte. Biegi Brzegami Bugu mają charakter rekreacyjny dlatego liczyła się przede wszystkim dobra zabawa niż twarde sportowe współzawodnictwo. 

Pomimo brzydkiej pogody w biegu wzięło udział 23 zawodników, którzy przebiegli 2 okrążenia o łącznej długości 5,6 km. Najszybciej trasę pokonał Adam Wakuluk z czasem 23,21, drugi był David Gaboriaud z czasem 25,23, a trzeci Mirosław Samociuk z czasem 27,31. Wszyscy zawodnicy dostali pamiątkowe koszulki i wzięli udział w ognisku podsumowującym wydarzenie.

Impreza miała na celu pokazać piękno Południowego Podlasia i promować zdrowy tryb życia. Nie tylko w oparciu o aktywność, ale również zdrową kuchnię! 

Gościem specjalnym imprezy był zdobywca II miejsca, francuski kucharz David Gaboriaud. Jest on propagatorem idei Slow Food i kieruje się zasadą “jeść dla przyjemności, a nie odżywiać się”. Obecnie można go oglądać w jego programie „David w Europie 2 ” w Kuchni + . W trakcie imprezy odbył się jego pokaz live cooking kuchni alpejskiej. 

Następną imprezą z cyklu będzie Bieg Serpela już 7 lub 14 lutego. 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza