Andrzej Kot zatrudniony w ZGL

Komunikat prasowy w sprawie p. Andrzeja Kota 

Szanowni Państwo

     

Informujemy, że dzięki wspólnemu działaniu dziennikarzy, ZUS-u,  Posła na Sejm RP Adama Abramowicza oraz   Prezydenta Miasta Biała Podlaska Dariusza Stefaniuka udało się uratować nadzieję Pana Andrzeja Kota z małżonką na ocalenie mieszkania przed licytacją i zapewnienie środków do życia.

Od początku lutego prowadzenie szaletu miejskiego w Białej Podlaskiej przejęła spółka miejska ZGL i zatrudniła tam Pana Andrzeja Kota jako pracownika na etacie. 

    

Pozostaje nadal do rozwiązania problem ryczałtowej stawki  ZUS, bardzo często przewyższającej  przychód  ludzi pracujących na swoje utrzymanie prowadząc działalność  gospodarczą, dotykający innych Polaków. Biorąc pod uwagę niszczący ludzkie życie charakter tego rozwiązania, czego przykładem był Pan Andrzej Kot i Jego żona,  poseł Adam Abramowicz będzie na forum Sejmu zabiegał o zmianę prawa w tym zakresie. 

Dyrektor Biura

Katarzyna Golec 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza