Mają upragnionego busa!

Samochód, który posiada 9 miejsc siedzących, kosztował 124 tysiące. 70 tysięcy wyniosło dofinansowanie, które Stowarzyszenie uzyskało z PFRON. Resztę stanowi wkład własny Stowarzyszenia oraz środki przeznaczone na ten cel przez Bank Spółdzielczy w Międzyrzecu Podlaskim oraz Firmę MIREX-Szandecki i Marczuk Sp.J. 

To dla nas bardzo potrzebny zakup. Do tej pory nie mieliśmy takiego specjalistycznego busa i na wszystkie wyjazdy musieliśmy go wynajmować. Teraz, w każdej potrzebie, możemy wykorzystywać nasze własne auto, które jest przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych. Oczywiście dla Stowarzyszenia to wielki wydatek, dlatego tak bardzo dziękuję za wsparcie PFRONowi oraz Bankowi Spółdzielczemu i Firmie MIREX. Wdzięczność,  chcemy okazać przez umieszczenie na busie logotypów naszych darczyńców. Natomiast bezcennym podziękowaniem, niech będą uśmiechy dzieci, które już były na pierwszej wycieczce. – powiedziała Anna Chwałek, prezes Stowarzyszenia „Wspólny Świat”

Auto jest w pełni przygotowane do przewozu dzieci i osób niepełnosprawnych. Posiada wygodne siedzenia, foteliki oraz specjalistyczne szyny, po których wjechać może wózek inwalidzki. Bus będzie wykorzystywany w codziennej, statutowej działalności Stowarzyszenia.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza