Uchwalono nowy budżet na 2015 rok.

Za budżetem, do którego autopoprawkę złożył prezydent Stefaniuk opoiwedziało się 21 radnych. W tym roku dochody miasta zaplanowano na 234 mln złotych natomiast wydatki oszacowano na około 5 mln złotych mniej niż zakładał pierwotny plan budżetu. 

W ramach planowanych inwestycji w tym roku mieszkańcy doczekają się m.in. rozpoczęcia budowy ulicy Górnej, budowy ulicy Armii Krajowej, Topolowej czy też Kruczej.  Z projektu bużetu  „wypadły”  natomiast budowa boisk przy Społecznej Szkole Podstawowej w Sielczyku oraz modernizacja części stadionu miejskiego. Przeciwny wykluczeniu z projektu budżetu kwoty 400 tysięcy złotych przeznaczonej w pierwotnym planie na modernizację stadionu był radny Waldemar Godlewski, który skrytykował taką decyzję. Godlewski złożył wniosek o przeniesienie 400 tysięcy złotych z inwestycji na stadion. Radni jednak odrzucili ten wniosek.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza