Zabezpieczony susz to marihuana

Mężczyzna będzie doprowadzany na przesłuchanie do bialskiej prokuratury. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

    

W środę wieczorem Policjanci Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego z Komisariatu Policji w Terespolu zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na terenie gm. Zalesie. W jej trakcie, w pokoju zajmowanym przez 27-letniego mężczyzny, policjanci ujawnili znaczne ilości brunatno-zielonego suszu roślinnego. Po zważeniu w siedzibie jednostki okazało się, że suszu jest ponad 2,5 kg. Wstępne badanie narkotestem wskazało, iż zabezpieczony susz to substancja odurzająca w postaci marihuany.

      

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. 27-latek został przekazany do dyspozycji bialskiej Prokuratury z wnioskiem o wszczęcie śledztwa w sprawie posiadania znacznej ilości substancji odurzającej i wystąpienie do Sądu z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania. Mężczyzna nie był wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. Okoliczności związane z posiadaniem tak dużej ilości narkotyków wyjaśni śledztwo prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Białej Podlaskiej policjantów z terespolskiego komisariatu.

 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza