W "Perspektywie" dzieci się nie nudzą.

Placówki wsparcia dziennego prowadzone przez Stowarzyszenie w dwóch punktach finansowane są przez Urząd Miasta w Białej Podlaskiej. 

W tym roku przygotowano podopiecznym bardzo bogatą ofertę zajęć. Liczna grupa dzieci codziennie brała udział w przygotowanych dla nich zajęciach. Podczas zimowego wypoczynku świetlice są otwarte codziennie, rano od godz. 9 do 13 oraz po południu od 15 do 19. Podopieczni biorą udział w zajęciach przygotowanych specjalnie dla nich przez kadrę wychowawców, których wspierają miejskie instytucje oraz placówki. 

Uczestnicy ferii z „Perspektywą” w trakcie zimowego wypoczynku korzystają między innymi ze specjalnych atrakcji zimowych w Muzeum Południowego Podlasia, w Bialskim Centrum Kultury. Multicentrum W czynny wypoczynek dzieci w czasie dwutygodniowej przerwy w nauce włączyły się także Szkoła Podstawowa nr 3, Zespół Szkół Zawodowych nr 2, Niepubliczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka przy ul. Piaskowej, Szkoła Podstawowa nr 6 oraz Aqua Park  w Białej Podlaskiej. 

Nie zapomniano także o przysmakach kulinarnych dla podopiecznych. Wspólny posiłek, był

ważnym elementem wypoczynku zimowego w świetlicy.

 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza