Bialczanie pozbawieni biura obsługi klienta PGNiG

–  W swoich działaniach, jako priorytet, stawiamy obniżanie cen gazu dla klientów. Taryfa, która weszła w życie z początkiem 2015 r., jest tego doskonałym przykładem. Spółka obniżyła ceny zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych – tłumaczy Szymon Kozak z biura marketingu PGNiG Obrót Detaliczny. – Aby wygenerować oszczędność dla klientów w stosunku do roku poprzedniego, PGNiG Obrót Detaliczny musiał przeprowadzić szereg procesów optymalizacyjnych w wewnętrznych strukturach.

Przeniesienie, z dniem 2 lutego obsługi klientów z BOK Biała Podlaska do BOK w Siedlcach przy ul. 11 listopada 13 jest jednym z elementów tych działań – dodaje Kozak. Białą Podlaską od Siedlec dzieli 70 kilometrów odległości. – W biurze w Siedlcach klienci z Białej Podlaskiej zrealizują wszystkie swoje sprawy na dotychczasowych zasadach. Poza tym zachęcamy wszystkich do korzystania z elektronicznego Biura Obsługi Klienta, dostępnego pod adresem: www.ebok.pgnig.pl oraz telefonicznej obsługi klienta – podkreśla Kozak.

Jednak władze miasta nie rozumieją decyzji spółki. – Myślę, że mieszkańcom należą się wyjaśnienia. Na likwidację BOK nie mieliśmy żadnego wpływu –zaznacza prezydent Białej Podlaskiej Dariusz Stefaniuk. Zapowiada, że skieruje w tej sprawie pismo do władz spółki. – Zapytamy, jakie są szanse na przywrócenie biura. Bo to kuriozalna sytuacja, by bialczanie jeździli do Siedlec– komentuje Stefaniuk. 

W podobnym tonie wypowiada się starosta bialski Tadeusz Łazowski. – Zarząd powiatu skieruje do władz spółki swojego stanowisko o przywrócenie biura –deklaruje Łazowski. Dodajmy, że w woj. lubelskim PGNiG wciąż posiada siedem biur obsługi klienta: w Lublinie, Bełżycach, Chełmie,  Kraśniku, Puławach, Świdniku i Zamościu. 

Spraw kadrowych PGNiG Obrót Detaliczny komentować nie chce, zasłaniając się  wewnętrzną  polityką przedsiębiorstwa.


Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza