Dariusz Karmasz wygrał konkurs

Konkurs ogłoszono po raz drugi, bo za pierwszym podejściem żaden z kandydatów nie spełnił wymogów. Zanim jednak Karmasz zasiądzie w fotelu komendanta SM opinię musi wydać Komendant Wojewódzki Policji. Ma na to 14 dni. Do tego czasu strażą tymczasowo kieruje najstarszy strażnik, osoba z doświadczeniem, jak zapewnia burmistrz Międzyrzeca Zbigniew Kot. 

W sumie, do drugiego konkursu przystąpiło 9 osób. Wygrał Dariusz Karmasz – emerytowany funkcjonariusz Straży Granicznej. Mieszka w Grabanowie (gm. Biała Podlaska), w ubiegłorocznych wyborach ubiegał się o stanowisko wójta gm. Biała Podlaska, ale bezskutecznie.

Przypomnijmy, że Andrzej K., który pełnił obowiązki komendanta straży miejskiej w Międzyrzecu Podlaskim został zatrzymany przez policję za jazdę na “podwójnym gazie” w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna ma ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Andrzej K. stracił stanowisko, a za jazdę po pijanemu odpowie przed sądem.

(etel)


Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza