“Woda w przyrodzie i życiu człowieka”

Konkurs organizowany jest w związku z corocznymi obchodami Światowego Dnia Wody – 22 marca. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy formatu A4 lub A3, przy wykorzystaniu dowolnej techniki plastycznej, poruszającej tematykę konkursu. Może to być na przykład przedstawienie jednej z ról wody w przyrodzie lub sposobu oszczędzania wody.

Prace (wraz z formularzem zgłoszeniowym) należy składać osobiście w Multicentrum lub przesłać pocztą do 18 marca 2015 r. (decyduje termin wpływu do Multicentrum). Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe i dyplomy. Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce w Multicentrum, 20 marca o godz. 16.00 podczas zajęć edukacyjnych przygotowanych z okazji obchodów Światowego Dnia Wody.

Szczegółowe informacje nt. konkursu przedstawia plakat, a regulamin i formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony Multicentrum: http://multicentrum.mbp.org.pl/konkurs-woda-w-przyrodzie-i-zyciu-czlowieka 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza