Ale nie dla Straży Miejskiej

Jednoślad firmy KTM należał do Straży Miejskiej. Okazał się jednak zbyt wyczynowy jak na potrzeby strażników.

Przypomnijmy: strażnicy dostali motocykl w lutym 2014 roku od Wod-Kanu. Bialska spółka wodociągowa otrzymała z kolei go na Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska Poleko w Poznaniu w nagrodę za najlepiej wyposażoną kompostownię odpadów w Polsce. Jednoślad miał służyć m.in. do patrolowania terenów na obrzeżach miasta, gdzie trudno dojechać samochodem. Nie spełnił jednak swojej roli. 

– Jak na nasze potrzeby, okazał się zbyt specjalistyczny. Nie każdy strażnik umiał go obsługiwać. Jeden nawet miał wypadek – mówi komendant SM Artur Żukowski. – Motocykl nadaje się do jazdy w terenie, ale nie po mieście. Nie pomogła nawet wymiana opon – przyznaje Żukowski. Stąd pomysł na sprzedaż jednośladu. 

Magistrat ogłosił właśnie przetarg, ale ograniczony, tzn. tylko dla pracowników urzędu. Cena wywoławcza to 12 tys. 800 zł. Aby do niego przystąpićtrzeba wnieść 1,2 tys. zł wadium. Przetarg odbędzie się 4 marca o godz. 10:00 w Urzędzie Miasta.Jednoślad można obejrzeć na parkingu przy siedzibie SM przy ul. Brzeskiej.


 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza