Mała bialczanka spisała się na medal

Laureatką konkursu w kategorii fotografia & grafika cyfrowa  została 7- letnia bialczanka Gabrysia Łęga.

Konkurs zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście” we Wrocławiu. Konkurs był skierowany do dzieci i młodzieży  w  wieku  7-21 lat i miał na celu pobudzenie wyobraźni plastycznej  na temat drzewa jako symbolu np. długowieczności, boskości, królewskości. Drzewa jako siedziby elfów, duchów, chochlików, krasnoludków, korników i innych stworzeń. 

Jury  dokonało oceny  rekordowej ilości prac  4349 z 405 szkół i placówek oświatowych. Organizatorzy wybrali 342 prace z 155 szkół do wystawy pokonkursowej.

Przy wyborze komisja konkursowa brała pod uwagę: umiejętność przedstawienia tematu w formie plastycznej, sugestywność przedstawienia tematu, estetykę, warsztat, oryginalność. Nasza mała bialczanka spisała się na medal. Gabrysiu, serdecznie gratulujemy!

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza