Rozbój w Białej Podlaskiej

Napastnicy dostali się do domu pokonując zabezpieczenia drzwi garażowych, po czym przytrzymując 75-letnią kobietę i uderzając w głowę twardym przedmiotem 54-letniego mężczyznę doprowadzili ich do stanu bezbronności, a następnie po penetracji pomieszczeń ukradli pieniądze w kwocie 5 000 zł. Kobieta nie doznała obrażeń ciała, mężczyznę po udzieleniu pomocy medycznej w szpitalu zwolniono do domu.

Już w sobotę policjanci Wydziału dw z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy zatrzymali trzy osoby podejrzane o dokonanie tego czynu. Zatrzymani to 29 i 32-letni mieszkańcy Białej Podlaskiej oraz 34-latek z gminy Zalesie. Jak się okazało 29-latek poszukiwany był listem gończym do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności i jest to zięć napadniętego i uderzonego w głowę mężczyzny.

Przy dwóch zatrzymanych policjanci ujawnili niewielkie ilości narkotyków: amfetaminy i marihuany. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionych pieniędzy.

Dzisiaj zatrzymani w policyjnym areszcie mężczyźni będą doprowadzani do sądu, do którego

Prokuratura Rejonowa w Białej Podlaskiej wystąpiła z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza