Niecodzienne zdarzenie w Terespolu

Do zdarzenia doszło w dniu 13 marca br., w kolejowym przejściu granicznym w Terespolu. Podczas kontroli granicznej międzynarodowego pociągu osobowego relacji Moskwa – Nicea,
funkcjonariusze ujawnili w bagażu obywatela Francji, ukrytą Rosjankę, która okazała się być żoną właściciela bagażu. Kobieta po wyjściu z walizki czuła się dobrze i nie wymagała opieki lekarskiej. Obojgu funkcjonariusze przerwali podróż, by następnie przewieźć ich do Placówki SG w Terespolu.

W czasie składania wyjaśnień ob. Rosji poinformowała, iż powodem próby ominięcia kontroli granicznej w tak nietypowy sposób, był brak stosownych dokumentów uprawniających ją do wjazdu i pobytu na terytorium państw Schengen. Małżeństwo odpowie teraz za próbę nielegalnego przekroczenia granicy państwa z art. 264 §2 KK.

Za popełniony czyn grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza