Wieczór Sowich Piosenek

WIECZÓR SOWICH PIOSENEK to dwoista propozycja. Po pierwsze – spotkanie dwóch kolegów – Grzegorza Turnaua i Jacka Królika, z których jeden nie umie grać na gitarze, a drugi  na fortepianie.

Po drugie – wieczór składa się z piosenek “sowich” (co sugeruje mądrość,  ale i drapieżność), a więc nie tylko “swoich” (zamiana dwóch liter otwiera pole do wielu cytatów). W programie są więc utwory z tekstami w co najmniej dwóch językach, niektóre dwa razy bardziej  znane od innych. Po trzecie – obaj panowie dwoją się (a nawet troją), by zatuszować brak innych instrumentów.

Na widowni mile widziane są pary (wiele wątków erotycznych), zaś widzowie  indywidualni mogą czuć się podwójnie zaproszeni. W programie, poza utworami z repertuaru Grzegorza Turnaua, piosenki m.in. Billy Joela, 
Marka Grechuty, Johna Lennona i Starszych Panów.

Bilety w cenie 60 zł. do nabycia w Bialskim Centrum Kultury, ul. Warszawska 11. pokój nr 6 (na parterze),  od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 – 19.00

Rezerwacje pod nr tel. 83 341 67 18

 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza