Wydawnictwo z Tyńca na PulsMiata.tv

Na stronie PulsMiasta.tv będziemy mogli zapoznać się z propozycjami wydawnictwa oraz wygrać ciekawe książki w konkursach, które są owocem tej współpracy.
 

Wydawnictwo Benedyktynów Tyniec od początku swego istnienia stara się przedstawiać i promować najbardziej interesujące i wartościowe teksty z tradycji duchowej chrześcijaństwa. Poprzez publikacje pragnie pokazać, że mądrość minionych pokoleń jest olbrzymim bogactwem, które warto poznawać i z którego warto czerpać także obecnie.

Na profil Wydawnictwa składają się przede wszystkim poszczególne serie wydawnicze: związane z przekazem doświadczenia duchowego mnichów, z tematyką biblijną, z liturgią oraz seria prezentująca odrębność i pokrewieństwa różnych Kościołów.

– Oczywiście nie ograniczamy się tylko do wspomnianych serii. Napływ współczesnych, atrakcyjnych dla dzisiejszego Czytelnika tekstów spowodował rozrastanie się strefy Wydawnictwa nazywanej u nas popularnie „Poza seriami”. – tłumaczy Michał Gronowski OSB, redaktor naczelny wydawnictwa – Znajdują się w niej publikacje z zakresu publicystyki, teologii biblijnej, teologii duchowości, historii, duchowej beletrystyki, sztuki i poezji.
 

Zapraszamy na stronę Wydawnictwa Benedyktynów Tyniec, gdzie możesz szerzej zapoznać się z wydawnictwem oraz zamówić interesujące pozycje. Kliknij TUTAJ!

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza