Nowi naczelnicy i radny

Pierwszy to obecny radny miejski z Prawa i Sprawiedliwości, były dyrektor gimnazjum nr 4, drugi to były naczelnik tego wydziału, zastąpi swojego następce Stanisława Wojciuka.
 

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie oświaty, w tym ponad trzyletnie na stanowisku kierowniczym. Kandydat w postępowaniu kwalifikacyjnym spełnił wymagania stawiane na stanowisku naczelnika wydziału edukacji.” – czytamy w uzasadnieniu na temat Henryka Grodeckiego – „Wykazał się bardzo dobrą znajomością zagadnień merytorycznych dotyczących stanowiska. Spełnił wymagania niezbędne oraz dodatkowe ogłoszone w naborze.”
 

Natomiast o nowym naczelniku inwestycji w uzasadnieniu wyniku wyboru czytamy:

Swoje bogate 20-letnie doświadczenie zawodowe zdobył, pracując zarówno w prywatnych firmach budowlanych, jak i w instytucjach administracji publicznej. Pan Sławomir Denisiuk w postępowaniu kwalifikacyjnym spełnił wszystkie wymagania stawiane na stanowisku naczelnika wydziału inwestycji. Wykazał się bardzo dobrą znajomością zagadnień merytorycznych dotyczących stanowiska.”
 

Obejmując funkcję naczelnika, radny Grodecki musi pożegnać się z mandatem. Na jego miejsce wejdzie Kamil Paszkowski, który będzie zmuszony zrezygnować z członka zarządu MKS Podlaskie. Przyszły radny jest działaczem fundacji Grzegorza Biereckiego „ Kocham Podlasie” i będzie najmłodszym radnym tej kadencji.
 

– Na następnej sesji, czyli pod koniec kwietnia, Pan Kamil Paszkowski obejmie mandat radnego po Panu Henryku Grodeckim – oznajmia Przewodniczący Rady Miasta Dariusz Litwiniuk.
 

Z chęcią dowiemy się o planach nowego radnego goszcząc go w naszym programie Za(przeciw)pytania?

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza