Radni mają kaca?

Powodem decyzji o zdjęciu punktu dotyczącego uchwały była nowa komisja ds. rozwiązywania problemów alkoholowych. Radny Stanisław Nowak z Sojuszu Lewicy Demokratycznej przytoczył fragment listu, który mówi o tym, że taki projekt przynosi hańbę autorom. Sam Nowak nie czuję się dotknięty taką opinią i stwierdza, że liczba punktów sprzedaży nie przekłada się na wzrost alkoholizmu, jak uzasadniał autor listu.
 

ZOBACZ TEŻ: „ALKOHOL POD OBRADY”

– Zarządzeniem prezydenta powołana została nowa gminna komisja ds. rozwiązywania problemów alkoholowych. – oznajmia Wojciech Sosnowski, wiceprzewodniczący rady – Wspólnie z radnymi, stwierdziliśmy, że dobrym zwyczajem jest, aby nowi członkowie komisji zapoznali się z tym projektem.
 

Przypomnijmy, że to min. radni Platformy Obywatelskiej chcieli zwiększyć limit koncesji a pod wnioskiem podpisał się Wojciech Sosnowski, który zagłosował za zdjęciem punktu z obrad.


Nieoficjalnie mówi się, że projekt uchwały może zostać przyjęty przed wakacjami, gdy uspokoi się ogólna sytuacja w mieście, ma to związek z inną uchwałą rady dotyczącej podwyżki „śmieciowej”.
 

ZOBACZ TEŻ: „RADNI PRZEGŁOSOWALI PROJEKT UCHWAŁY”

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza