Platforma odpowiada Broniewiczowi?

„Celem działalności partii politycznych jest realizacja ich programu wyborczego” – czytamy w oświadczeniu – „Taką szansę otrzymaliśmy od mieszkańców miasta, którzy w wyborach samorządowych obdarzyli nas zaufaniem, delegując do Rady Miasta Biała Podlaska sześciu przedstawicieli naszego ugrupowania.”
 

W dalszej części oświadczenia działacze PO podkreślają, że jedynym i oficjalnym stanowiskiem Platformy w Białej Podlaskiej jest uchwała z dnia 7 grudnia 2014 roku.
 

„W podjętej uchwale Zarząd zarekomendował kolegę Michała Litwiniuka na stanowisko Wiceprezydenta Białej Podlaskiej jako gwaranta realizacji programu PO RP w Białej Podlaskiej. W związku z powyższym PO RP w Białej Podlaskiej wspiera Prezydenta Miasta Biała Podlaska w realizacji sprzyjającej rozwojowi miasta współpracy programowej…” – wyjaśnia Rada Powiatu.
 

Nie zabrakło też odniesienia do ostatnich wypowiedzi Bogusława Broniewicza, który także w naszym programie „Pora Na #REDAKTORa”, zakwestionował istnienie dokumentu potwierdzającego istnienie koalicji PiS-PO.

 

ZOBACZ TEŻ: „PORA NA #REDAKTORA” (Riad Haidar i Bogusław Broniewicz)


 

Zapytaliśmy głównego zainteresowanego co myśli na temat oświadczenia swoich kolegów z partii. 

– Po prostu nie wiem o co chodzi? Każda moja wypowiedź była wypowiedzią byłego kandydata na prezydenta PO i mieszkańca Białej Podlaskiej. – stwierdza Broniewicz – Na posiedzeniu Rady Powiatu nie przedstawiono żadnego dokumentu stwierdzającego powstanie koalicji PiS-PO, o czym mówiłem, a Pan Michał Litwiniuk potwierdził to w swoim oświadczeniu.

 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza