Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu.

Na ulicę Pokoju 22 przybyło bardzo dużo osób, zainteresowanych codzienną pracą Stowarzyszenia. Wśród gości pojawili się również Prezydenci Miasta Biała Podlaska, Pan Dariusz Stefaniuk oraz Pan Michał Litwiniuk wraz ze współpracownikami (m.in. nowym Naczelnikiem Wydziału Edukacji), Poseł na Sejm RP, Pan Adam Abramowicz, burmistrz Międzyrzeca Podlaskiego, Pan Zbigniew Kot, środowisko lekarskie z bialskiego szpitala, radni i przedstawiciele bialskich uczelni wyższych.

Pracownicy Stowarzyszenia, na czele z Panią Prezes Anną Chwałek, oprowadzali gości po wszystkich salach terapeutycznych, pokazywali prowadzone zajęcia, tłumaczyli ich sens i wpływ na rozwój dzieci autystycznych. To był dobry czas na zaprezentowanie naszych planów i spokojne rozmowy o przyszłości.

Poseł Adam Abramowicz tak wpisał się do Księgi Pamiątkowej Stowarzyszenia:

„Wspólny Świat, wspaniałe dzieło ludzi z pasją. Państwa praca zasługuje na ogromne uznanie i wsparcie wszystkich mieszkańców Białej Podlaskiej. Dziękuję za ten trud i życzę powodzenia w planach rozwoju ośrodka.”

Z kolei Wiceprezydent Miasta Biała Podlaska, Pan Michał Litwiniuk dodał:

– Dziękuję Wam, że jesteście. Swoim zaangażowaniem, misją wykonywaną z pasją udowadniacie, że nasz świat naprawdę ma szansę być dla wszystkich, niezależnie od stopnia życiowych utrudnień, wspólnym światem.

– Takie symboliczne działania, dają możliwość pokazania mieszkańcom Białej Podlaskiej i okolic naszej codzienności. To również dobry moment na spotkanie z osobami decyzyjnymi i naszymi partnerami, bez których z pewnością było by nam o wiele trudniej. Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami i wspieracie nasze działania.  – powiedziała Anna Chwałek, Prezes Stowarzyszenia „Wspólny Świat”.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza