ZGL ma już nowego prezesa

Nowy prezes jeszcze niedawno krytykował posunięcia prezydenta Dariusza Stefaniuka, lecz po długiej rozmowie przyjął propozycję zarządzania spółką miejską. Prezydent Miasta Biała Podlaska prawdopodobnie zwoła konferencję prasową, na której poinformuje opinię publiczną o tak szybkiej i zaskakującej decyzji. Nowo wybrany prezes z wielkim oporem skomentował swoje powołanie.

Redakcja PulsMiasta.tv oznajmia, że artykuł i materiał wideo jest spowodowany dniem Prima aprilis. Pan Mieczysław Ruta niezmiennie pozostaje Prezesem Zakładu Gospodarki Lokalowej i nie było żadnej decyzji Rady Nadzorczej ZGL ani prezydenta Stefaniuka w tej sprawie. Dziękujemy Panu Bogusławowi Broniewiczowi za pomoc przy tworzeniu żartu.

Dla przypomnienia co to jest Prima aprilis posłużymy się Wikipedią: 

 dzień żartów – obyczaj związany z pierwszym dniem kwietnia, obchodzony w wielu krajach świata. Polega on na robieniu żartów, celowym wprowadzaniu w błąd, kłamaniu, konkurowaniu w próbach sprawienia, by inni uwierzyli w coś nieprawdziwego. Tego dnia w wielu mediach pojawiają się różne żartobliwe informacje. Pochodzenie tego zwyczaju nie jest jeszcze wyjaśnione.


Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza