Odwet gliny…

Ta książka, to historia kryminalna współczesnych czasów, oparta wyłącznie na autentycznych wydarzeniach z udziałem Ryszarda Modelewskiego i jego współpracowników. Odtwarza kulisy głośnych wydarzeń kryminalnych i przeprowadzanych akcji rozbijania zorganizowanych gangów, również z użyciem broni palnej po obu stronach.

– W odróżnieniu od wielu publicznie występujących ekspertów, autorów publikacji, piszę wprost, z jakimi absurdami urzędniczo-proceduralnymi, spotyka się policjant bezpośrednio współpracujący z poszkodowanym oraz ścigający bandytów i z czego to wynika. – mówi Ryszard Modelewski – Dlaczego zdarzają się zaniechania policjantów wobec ewidentnego łamania prawa przez konkretne osoby. Dlaczego nie ma właściwej ochrony poszkodowanych, szybkiej im pomocy. Opisuję to, czego inni publicznie unikają.

Są to relacje prawdziwe z działań na granicy cienkiej linii między przestępstwem, a prawem. O przepychankach z przełożonymi wobec absurdalnych standardów niekorzystnych dla poszkodowanych. O manipulacji dowodami w najważniejszych śledztwach. O partykularnych interesach i kolesiostwie w najszerzej rozumianym wymiarze sprawiedliwości.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza