Zbierają fundusze na przyjazd do Krakowa

Akcję „Poświęć kilometr” wygenerowało Diecezjalne Centrum ŚDM Diecezji Siedleckiej, która na czas przygotowań i trwania ŚDM funkcjonuje pod nazwą Jerycho ( każda polska diecezja przyjęła nazwę biblijnego miasta, co utworzyło z Polski tzw. Campus misericordia – Pola miłosierdzia).

Została ona inaugurowana podczas XXX Światowego Dnia Młodzieży, który odbył się 28.03 w kościele św. Józefa w Siedlcach.  Podczas spotkania, liderzy wydelegowani z 245 parafii diecezji, z rąk księży biskupów, Biskupa Ordynariusza Kazimierza Grudy oraz Biskupa Pomocniczego Piotra Sawczuka otrzymali pakiety kilometrów.

„ Poświęć kilometr” to zbiórka funduszy na przyjazd młodych z Boliwii i Czadu, krajów w których na co dzień posługują i pracują z tamtejszą młodzieżą księża z diecezji siedleckiej.  W trakcie akcji będzie można zakupić dowolną ilość kilometrów, za koszt 1 zł = 1 kilometr, a w zamian otrzymać rulon zakupionych kilometrów. Wraz z przebiegiem akcji, w każdym miejscu odbędzie się promocja Światowych Dni Młodzieży połączona z wyświetlaniem filmów i prezentacji w tejże tematyce.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza