Będzie Komendantem Policji w Parczewie

Komendant Kwaśniewski od początku swojej służby związany był z bialskim garnizonem Policji. Od 1999 r. był Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Miedzyrzecu Podlaskim, następnie dowodził tą jednostka, by w 20010 roku zostać Zastępcą, a następnie Pierwszym Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej.

Komendanta pożegnała kadra kierownicza i pracownicy cywilni komendy. Komendant Miejski Policji insp. Dariusz Dudzik, pogratulował mu awansu i życzył sukcesów w dowodzeniu nową jednostką. Mł. insp. Kwaśniewski od swoich wieloletnich współpracowników oprócz gratulacji  otrzymał kwiaty i pamiątkowy upominek.

Ta zmiana personalna kierownictwa bialskiej jednostki spowodowała, że dotychczasowy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji ml. insp. Marek Domański został mianowany przez Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji Pierwszym Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza