Minister sportu na boisku

Szef resortu przyjechał w towarzystwie wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz byłego piłkarza Romana Koseckiego. Władze miasta zabiegają o powstanie tego typu obiektu. Ostateczna decyzja należy jednak do urzędników ministerstwa, gdyż to właśnie z budżetu resortu finansowana byłaby inwestycja.
 

Podczas wizyty Biernat z Koseckim spotkali się w Urzędzie Miasta z prezydentem Dariuszem Stefaniukiem oraz jego zastępcami. Później włodarz miasta zaprosił gości do Muzeum Południowego Podlasia, gdzie dyrektor Małgorzata Nikolska zaprezentowała słynną w całej Polsce kolekcję ikon.
 

Na boiskach TOP-54 goście mieli okazję spotkania z prezesem klubu Dariuszem Magierem oraz młodymi piłkarzami trenowanymi przez Miłosza Storto.
 

Ostatnim celem wizyty była Szkoła Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej. Tam na gości czekali wybitni trenerzy: Stefan Majewski i Dariusz Pasieka.
 

Od rzecznika prasowego prezydenta Michała Trantaua dowiedzieliśmy się, że dziennikarze nie zostali poinformowani o przyjeździe ministra, ponieważ wizyta miała charakter roboczy.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza