PIKNIK OFFROADOWY W PISZCZACU


Zaczęlo się od spotkania w pobliskich lasach 5 samochodów a na dzisiejszy piknik zjechało z całej Polski około 50 załóg rządnych, błota, wody, podjazdów, ryku silników w samochodach.

Uczestnicy pikniku zmagali się na trasach w czterech kategoriach: quady, samochody terenowe mało przerobione konstrukcyjnie – bez wyciągarek, klasa ekstremalna z wyciągarkami o napędzie elektrycznym i klasa mechaniczna – bardzo silnych samochodów potrafiących samodzielnie wiele zdziałać w terenie trudnym.

Uczestnikami są amatorzy i miłośnicy offroadu, którzy biorą udział w imprezach kierując się pasją do motoryzacji, chęcią pokonywania przeszkód w warunkach ekstremalnych. Jest to także ucieczka od codzienności, od pracy dla wielu z nich. Nie jest to sport typowo męski, wśród osób walczących z przeciwnościami i przeszkodami terenowymi jest także wiele kobiet. Trasy są zlokalizowane w pobliżu miejscowości Piszczac oraz po raz pierwszy na terenach lotniska w Białej Podlaskiej.

W tym roku po raz pierwszy Urząd Gminy w Piszczacu udzielił wspoarcia finansowego imprezie. Wg. wójta gminy jest to niewątpliwie impreza, którą należy się chwalić i propagować.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza