Kaczyński: Być może będą ostre decyzje dyscyplinarne.

W programie na antenie TVP Lublin Jarosław Kaczyński zapytany o ocenę Dariusza Stefaniuka i zatrudnioną przez niego kancelarię z Gdyni oraz przydział mieszkań komunalnych swoim współpracownikom, bardzo krytycznie ocenił i ta sprawa będzie przedmiotem rozmowy w partii i może skończyć się usunięciem z niej prezydenta Białej Podlaskiej.
 

– Z całą pewnością nie będę tolerował tego rodzaju działań – oznajmia prezes Jarosław Kaczyński – Żadne protekcje, żadne poprzednie formułowane oceny, bo ja miałem bardzo pozytywny stosunek do Pana Stefaniuka, nie ukrywam tego, to był jeden z tych młodych, zdolnych w naszej partii, nie będą miały żadnego znaczenia.
 

Prezydent Białej Podlaskiej zlecił obsługę prawną urzędu miasta kancelarii z Gdyni, w której pracuje syn senatora Grzegorza Biereckiego, który jest twórcą SKOK.
 

ZOBACZ TEŻ: „Senator zadowolony z prokuratury”

Kolejną naganną sprawą według prezesa PiS jest przyznanie mieszkań komunalnych swoim współpracownikom.
 

ZOBACZ TEŻ: Konferencja – mieszkania dla doradców”

Dariusz Stefaniuk nie skomentował wypowiedzi swojego partyjnego szefa.

WYPOWIEDŹ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO KLIKNIJ TUTAJ!

 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza