Nagroda dla Stowarzyszenia Wspólny Świat

Wyjątkową oprawę miała I Wojewódzka Gala Dobroczynności redakcji Magazynu Reporterów „Zdarzenia” TVP Lublin, jaka miała miejsce w piątek 17 kwietnia. Wśród laureatów znalazło się Stowarzyszenie Wspólny Świat z Białej Podlaskiej.

Jego prezes Anna Chwałek odebrała nagrodę w Silni Dobrocią w kategorii silna organizacja. Jest ona przyznawana organizacjom i instytucjom angażującym się w działania charytatywne. – To bardzo miłe wyróżnienie, tym bardziej że świadczy o tym, że ludzie widzą naszą pasję i zaangażowanie. Swoją pracę traktujemy jak misję. Dla nas priorytetem zawsze jest człowiek – mówi prezes Anna Chwałek, dodając, że siła organizacji, jej moc, tkwi w ludziach, którzy w niej pracują. Co warte podkreślenia w Stowarzyszeniu Wspólny Świat pracuje blisko sto osób.

Podczas gali przyznano również nagrody w kategorii silny człowiek. Otrzymali je bohaterowie reportaży, którzy z potrzeby serca pomagają innym i spieszą im z pomocą. Wydarzenie uświetnił pokaz mody „Chwilo trwaj”, podczas którego na scenie pojawiły się osoby niepełnosprawne oraz sprawne. Miało to wydźwięk nie tylko integracyjny. Chodziło o pokazanie różnorodności jako normy, nie wyjątku.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza