VIII Biała Blues Festival


VIII edycja Biała Blues Festival była z pewnością odmienna od poprzednich. Chociażby dlatego, że wystąpili na niej sami polscy wykonawcy, jak również dlatego, że zaprezentowali się także nasi bialscy
muzycy.

Koncert, który odbył się w Auli bialskiego AWF to dawka dobrej, zróżnicowanej muzyki, ponieważ każdy z wykonawców to odmienny świat dźwięków, Wystąpiła jedna z najlepszych polskich wokalistek bluesowo-soulowo- jazzowych Ewa Uryga z towarzyszeniem bialskiego Jazz Trio z gościnnym udziałem znakomitego saksofonisty Adama Wendta.

Było też ogniste boogie z dodatkiem czarnego bluesa wykonane na dwa fortepiany z sekcją rytmiczną i solidnym wokalem przez ceniony nie tylko w Polsce zespół Boogie Boys, bialską scenę muzyczną reprezentował wokalista Janusz Maleńczuk z zespołem Silk z programem poświęconym pamięci legendarnego gitarzysty i wokalisty Gary`ego Moore`a. 

Zapraszamy na materiał video.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza