Prezes Kaczyński tu tak a tu tak…

– Z całą pewnością nie będę tolerował tego rodzaju działań – oznajmił w TVP Lublin prezes Jarosław Kaczyński – Żadne protekcje, żadne poprzednie formułowane oceny, bo ja miałem bardzo pozytywny stosunek do Pana Stefaniuka, nie ukrywam tego, to był jeden z tych młodych, zdolnych w naszej partii, nie będą miały żadnego znaczenia.

ZOBACZ TEŻ: „Kaczyński: Być może będą ostre decyzje dyscyplinarne.”


 

Natomiast w opublikowanym dziś wywiadzie prezes PiS tłumaczy, że po spotkaniu z prezydentem Białej Podlaskiej, który złożył mu wyjaśnienia, obronił legitymację partyjną.


Na pytanie:
Jakie jest zatem całościowe stanowisko pana premiera wobec zarzutów stawianych władzom Białej Podlaskiej i prezydentowi Stefaniukowi?”

Jarosław Kaczyński odpowiedział: „Popieram prezydenta Dariusza Stefaniuka, popieram jego działania zmierzające do naprawy sytuacji w Białej Podlaskiej. Marzę, że taki sam porządek będzie wkrótce robiony w całej Polsce. Tak to czasem bywa, że coś co na pierwszy rzut oka wygląda nie najlepiej, po bliższym poznaniu, po nadesłaniu wyjaśnień, ukazuje się w innym świetle. To jest ten przypadek. Podkreślam: w tym kontekście ten atak na prezydenta Dariusza Stefaniuka i podejmowane przez niego próby naprawy sytuacji w mieście, w którym działo się w przeszłości bardzo źle, nie dziwi.”


ZOBACZ CAŁY WYWIAD
TUTAJ!

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza