Wiadomości o mojej śmierci są zdecydowanie przesadzone.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości ostro wypowiedział się na temat poczynań prezydenta Białej Podlaskiej i nie wykluczył usunięcia go z partii.

ZOBACZ TEŻ: Kaczyński: Być może będą ostre decyzje dyscyplinarne.”

– W osobistej rozmowie z Panem Prezesem wytłumaczyłem mu całą sytuację, wyjaśniłem wszystkie okoliczności dotyczące sprawy wyboru kancelarii – tłumaczy Stefaniuk – Pan Prezes przyjął moje wyjaśnienia. W dniu dzisiejszym wysłałem je jeszcze na piśmie do siedziby partii i w moim przekonaniu sprawa jest wyjaśniona i zakończona.

Prezes Kaczyński powiedział Stefaniukowi, że nie miał informacji jak to wyglądało i stąd ta ostra reakcja. Prezydent twierdzi, że nie ma mowy o żadnym wykluczeniu z partii. Zapytany o to czy wyjaśnił prezesowi przydział mieszkań komunalnych swoim doradcom stwierdził, że temat został dogłębnie wyjaśniony i powołując się na artykuł w jedynym z tygodników, skrytykował zarządzanie ZGL przywołując osoby, które wcześniej się wypowiadały w mediach a same postępowały nieetycznie.

– Cała afera medialna jest, tylko i wyłącznie, potrzebna i przydatna naszym przeciwnikom politycznym i układowi, który się rozwinął przez te ostatnie kilkanaście lat – stwierdza prezydent miasta – Myślę, że wiadomości o mojej śmierci są zdecydowanie przesadzone.

ZOBACZ CAŁĄ WYPOWIEDŹ DARIUSZA STEFANIUKA!


Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza