IV Rodzinny Piknik Biegowy

Impreza organizowana przez Klub Biegacza Biała Biega już po raz czwarty ma na celu promocję ruchu na świeżym powietrzu, zdrowego trybu życia oraz modelu aktywnej rodzinnej zabawy. Na terenie hali widowiskowo – sportowej bialskiej Filii Akademii Wychowania Fizycznego – partnera strategicznego imprezy, przy ulicy Marusarza dzięki uprzejmości rektora Jerzego Sadowskiego i władz Uczelni będzie umiejscowione miasteczko biegowe oraz start i meta zawodów. 

Współorganizatorem imprezy jest również Bialskie Centrum Kultury a honorowy patronat objął Prezydent Miasta Białej Podlaskiej.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta Biała Podlaska wraz z rodzinami, miłośników biegów długodystansowych a także ścigania się na rolkach i nordic walkingu. Dla każdego uczestnika organizatorzy jak co roku przygotowali wiele atrakcji. O szczegółach będziemy informować sukcesywnie, w miarę zbliżania się terminu imprezy.

Uruchomione są już zapisy na stronie internetowej Klubu Biegacza Biała Biega www.bialabiega.pl.

A już dziś Klub Biegacza Biała Biega kieruje do wszystkich specjalną propozycję: Jak „od zera do bohatera” pokonać 14 czerwca 10 km, niezależnie od kondycji w jakiej się dziś znajdujemy.

Każda,  nawet nie biegająca jeszcze osoba, ma możliwość przygotowania się i wystartowania w tej niecodziennej imprezie. Aby to ułatwić, Klub Biegacza Biała Biega organizuje wspólne, prowadzone przez trenerów lekkoatletyki, treningi dla wszystkich chętnych. Odbywają się one w soboty o godzinie 9.30  na bieżni stadionu lekkoatletycznego AWF przy ul. Akademickiej w ramach ogólnopolskiej akcji „Biegam, bo lubię”.

Klubowi trenerzy przedstawiają plan, który pomoże przygotować się do przebiegnięcia 10 km. Z gwarancją uśmiechu i satysfakcji na mecie. 

Członkowie klubu, podczas wspólnych spotkań chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami, wrażeniami, dobrym humorem i pasją, która łączy, rozładowuje stresy, buduje pozytywny nastrój. 

Pierwsze takie spotkanie, na którym rozpocznie się cykl przygotowań już w sobotę, 2 maja br. na stadionie AWF w Białej Podlaskiej przy ul. Akademickiej o godzinie 9.30.

Każda chętna osoba, która przyjdzie    2 maja w sobotę otrzyma indywidualny, przygotowany przez klubowego trenera plan oraz wskazówki i porady jak zacząć, żeby bieganie było przyjemnością i sprawiało radość. 

Dla tych, którzy  zechcą wraz z Klubem Biegacza Biała Biega rozpocząć swoją przygodę z bieganiem, klub przygotował drobne upominki oraz pakiet startowy, który będzie wręczony osobie, która ułoży najlepsze hasło promujące IV Rodzinny Piknik Biegowy. Wręczenie upominków i pakietu startowego odbędzie się po treningu w sobotę 9 maja br. 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza