Konferencja "Jak pozbyć się obciążeń systemowych?"

Temat przewodni: Optymalizacja składek ZUS.

W programie Konferencji:

  • temat naszych emerytur i skutecznego ich zabezpieczenia BEZ KONIECZNOŚCI wykupywania kolejnych polis na życie.  
  • pomniejszenie podatku dochodowego i bezpłatnie wydłużenie czasu jego zapłaty nie wchodząc w konflikt z prawem – ważna informacja dla przyszłych i obecnych przedsiębiorców.
  • jak szybko i po minimalnych kosztach uruchomić swój biznes na preferencyjnych warunkach – niezbędna wiedza dla osób planujących założenie działalności gospodarczej.

Data: 7 maj 2015 r. ( czwartek) 

Godzina: 18:30

Miejsce: Sala Konferencyjna Warsztatów Szkolnych ZSZ Nr 1 

przy Bialskim Centrum Kultury ul. Warszawska 11, 21-500 Biała Podlaska

Prelegent: Odyseusz Karalis

Z pochodzenia jest Grekiem. Będąc top-managerem w prawniczych firmach obserwował życie i problemy przedsiębiorców.  Dziś – we własnych firmach – konstruuje usługi skierowane do mikro, małego i średniej wielkości przedsiębiorcy w sposób outsourcingowy. Dzięki prawnym rozwiązaniom jakie tworzy Karalis, jego klienci w pełni korzystają z dobrodziejstw unijnego prawa – skutkiem czego mają minimum 20 000 zł rocznie mniej obciążeń ZUS i US – czyli co najmnniej o 20 000zł więcej w kieszeni! Odyseusz jest właścicielem ARIADNI GROUP, na którą składa się kilka niezależnych firm (w tym 6 brytyjskich spółek).

Ponadto Odyseusz jest akredytowanym coachem (ACC ICF), zapalonym miłośnikiem motoryzacji; porozumiewa się w 5 językach, w tym w 3 biegle. W wolnych chwilach z pasją komponuje muzykę elektroniczną, a z przyjaciółmi grywa od smooth-jazzu po glam-rocka; gra na “klawiszach”, jest multiinstrumentalistą, kompozytorem i aranżerem.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza