Bialskie Centrum Kultury walczy o pracownię dla Kreski!

Przez lata swojej działalności przez zajęcia organizowane w Kresce przewinęło się prawie pół tysiąca osób. Wiele z nich dzięki rozbudzeniu swojej pasji kontynuuje przygodę ze sztuką. Pracownia potrzebuje remontu i nowego wyposażenia , tak aby dzieci , które chcą obcować ze sztuką mogły to zrobić w komfortowych warunkach.

Stąd pomysł zgłoszenia projektu remontu pracowni do programu „To dla mnie ważne” realizowanego przez Fundację AVIVA.  Mamy nadzieję, że dzięki Państwa wsparciu uda się nam pozyskać fundusze, które pomogą zupełnie odmienić pracownię! Aby wspomóc inicjatywę należy wejść na stronę www.todlamniewazne.pl odnaleźć nas:  „Kolorowy świat KRESKI – remont pracowni plastycznej” i zagłosować podając swój adres e-mailowy. Z jednego adresu można zagłosować tylko raz dlatego tak bardzo ważne jest rozpowszechnienie informacji.

Głosowanie trwa do 14 czerwca. Za każdy głos serdecznie dziękujemy!

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza