Głośne czytanie w Przedszkolu Samorządowym nr 3

„Cała polska czyta dzieciom”- pod takim hasłem kryje się ogólnopolska akcja promująca czytanie najmłodszym bajek i opowiadań. Do tej akcji z pełnym zaangażowaniem włączają się nauczycielki Przedszkola Samorządowego nr 3, które do wspólnego czytania zapraszają wielu gości.

Wśród tych, którzy odwiedzili placówkę w minionym miesiącu wymienić można strażaków, policjantów, pielęgniarki, leśników , absolwentów przedszkola oraz pisarza zajmującego się tworzeniem opowieści dla najmłodszych. Na jednym z takich spotkań pojawił się także Prezydent, który  wielkim zaangażowaniem rozpalał w przedszkolakach zamiłowanie do książek.

Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola doskonale rozumieją jak ważne dla wszechstronnego rozwoju jest czytanie minimum 20 minut dziennie. Z tego też powodu chętnie pomagali nauczycielkom w organizowaniu spotkań i z całą pewnością wracając do domu brali księgę baśni do ręki.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza