Książka, która znikła z półek

Spotkanie odbyło się za sprawą niedawno wydanej bestsellerowej książki  ”Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”, która w ekspresowym tempie znika z półek księgarni zarówno tych stacjonarnych jak i internetowych. 

Sam autor wielokrotnie podkreślał, iż kolejne egzemplarze są stale dodrukowywane i dostarczane zainteresowanym. Zainteresowanie uczestników spotkania wydawnictwem było duże – 200 sztuk przywiezionych egzemplarzy rozeszło się w kilka minut.

Historia, którą pokazuje autor , odsłania niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego, sięgające do mrocznego świata służb tajnych, które współtworzyły polską mafię. Znajdą się tacy, którzy będą w te związki powątpiewać – mówi autor – zapewniam jednak, że one istniały – a ich wpływ na rzeczywistość przekracza wyobrażenie wielu z nas.

W trakcie spotkania autor książki bardzo chętnie i wyczerpująco odpowiadał na zadawane pytania, które nie zawsze dotyczyły jedynie treści najnowszej publikacji ale także nierozwiązanych spraw, o których trudno usłyszeć w publicznych mediach.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza