Widziane z grzbietu konia

To miejsce nie jest przypadkowe, gdyż idealnie wpisuje się ono w tematykę i klimat prezentowanych fotografii. Autor ukazał magię nadbużańskiej przyrody widzianą z grzbietu konia. Miejsca, które budzą emocje i jednocześnie wprowadzają  harmonię i spokój.

Wszystkie fotografie nie były poddawane obróbce, upiększaniu, poprawkom. Artur Bieńkowski wykonując fotografie kieruje się wyczuciem estetycznym oraz urokiem chwili. Znakomicie wykorzystuje odpowiednie naturalne słoneczne oświetlenie. To gra światła nadaje miejscu i obiektom niepowtarzalny nastrój. Natura i światło, jej krasa, czar i ulotność chwili – to odbiorcy mogą zobaczyć na wystawie „Debiut”.

Artur Bieńkowski z dozą nieśmiałości przyznaje, iż myśli o kolejnych wystawach. Czy będą to konie? Być może, gdyż pracuje jako koniuszy w janowskiej stadninie koni arabskich.


Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza