“Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Wzorem roku ubiegłego przed zbliżającym się dniem dziecka zorganizowana została akcja zbiórki zabawek dla dzieci przebywających na oddziale Onkologii  Hematologii i Transplantologii w Lubelskim Szpitalu. Jest to miejsce, w którym mieszkańcy Lublina, Białej Podlaskiej i innych miast  spędzają ze swoimi pociechami nie tylko tygodnie lecz czasem także lata.

Taki pobyt nie jest łatwy zarówno dla rodzica jak i dziecka. Aby dać trochę radości i kilka promyczków słońca Grzegorz Maciejewicz postanowił już po raz drugi z pomocą bialczan wnieść na oddział odrobinę radości.

Zbiórka potrwa do dnia 1 czerwca włącznie. Każdy, kto chciałby coś od siebie ofiarować musi liczyć się z wymogami sanitarnymi tego rodzaju oddziału. Z tego tez powodu przekazane zabawki powinny być nowe ale niekoniecznie drogie. Aby było sprawiedliwie ustalono, iż cena zabawki nie powinna przekraczać kwoty 20zł.

Ważne jest również to, aby pamiętać, iż na oddziale przebywają dzieci w różnym wieku- od maluszków po młodzież szkolną. Mogą to być maskotki, samochody, lalki, klocki, puzzle, gry planszowe oraz książki zarówno dla tych młodszych jak i starszych pacjentów.

Zabawki przynosić można do salonu Adventure Designe przy ul. Moniuszki 28 w godzinach otwarcia. Od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 oraz w sobotę 10-14.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza