Moja rodzina to ja, mama i tata

28 maja upłynął przedszkolakom pod znakiem święta rodziny. Grupa V czterolatków przygotowała niesamowitą galę poświęconą rodzicom, podczas której maluchy miały okazję złożyć życzenia najbliższym słowami zabawnych piosenek oraz wierszyków.

Przedstawienie okazało się być nie tylko oficjalnym występem przed publicznością lecz także wielką frajdą nie tylko dla jego uczestników. Krystyna Reluga oraz Honorata Marjaniuk dobrały treść w taki sposób, aby na sali oprócz skupienia pojawiło się mnóstwo uśmiechów i wzruszeń.

Z pomocą rodziców wszystko poszło doskonale – po przedstawieniu wspólnie z dziećmi najbliżsi skosztowali pysznego tortu przygotowanego na tą okazję. Nie obyło się też bez upominków dla honorowych uczestników. Jak się okazało bajecznie kolorowe balony wypełnione helem sprawiły, iż na każdej dziecięcej buzi pojawił się szeroki uśmiech. 

Spotkanie dobiegło końca, lecz nie był to koniec niespodzianek. Aby w pogodni za codziennymi sprawami poświęcić jeszcze chwilę na wspólną zabawę na placu przed przedszkolem czekała grupa studentów bialskiego AWF zaopatrzona w liczne akcesoria zachęcające to aktywności na świeżym powietrzu. Plac zabaw momentalnie wypełnił się po brzegi szczęśliwymi maluchami, które z chęcią korzystały z przygotowanych na tą okazję zabaw.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza